X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یکشنبه 11 تیر‌ماه سال 1385

وقتی حرفی برای گفتن نیست نباید نوشت...امروز اصلا حرفم نمیاد.همیشه باید یه چیز جالبی نظرتون رو جلب کنه،بعد ذهنتون رو اشغال کنه و در آخر وبلاگ یا دفترتون رو سیاه ! این چیز جالب الآن یه مدتیه وجود نداره.ناچار امروز رو هم با جام جهانی پر می‌کنم.

 دلم میخواد" امروز " تو وبلاگم ثبت بشه.هیچکدوم از بازی‌های امروز رو ندیدم.اولی رو خونه نبودم و از رادیوی ماشین گوش کردم،دومی رو خونه بودم،برق نبود و از رادیوی اون یکی خونه(که تلویزیون نداره) گوش کردم !!!

 با شنیدن هر دقیقه از گزارش صد مرتبه خدا رو شکر میکردم که بازیای شبای قبل رو از تلویزیون خونه دیدم و صد مرتبه واسه خدا عجز و لابه میکردم که شبای بعد منو به همچین عذاب الیمی دچار نکنه !!!(البته اینکه چطور در ۱ دقیقه، ۲۰۰ بار خدا رو مورد خطاب قرار میدادم خودش جای تامل زیاد داره!!)

 گزارشگرای بازی پرتغال-انگلیس آقایون بابازاده و جوادزاده بودن !

پرتغال-انگلیس:

*و کارت قرمز برای وین رونی...اوه اوه...چیکار میکنه...وسط زمین دو خم ریکاردو رو میگیره...داشت فن دو امتیازی بارانداز رو هم میزد که داور مانعش شد!

 p.s. ریکاردو دروازه‌بان پرتغاله...درگیری وسط زمین بوده...پیدا کنید پرتغال فروش را !

*۱-اریکسون و استیو مک‌لارن به طور هماهنگ با دست چپ به سرشون میزنن تا افسوس خودشونو بابت موقعیت از دست رفته نشون بدن!(خنده هر دو گزارشگر)

 *۲-اریکسون و استیو مک‌لارن با هم شروع به نوشیدن بطریهای آبشون میکنن.چقدر امروز این دو نفر با هم هماهنگ شدن! (خنده هر دو عزیز!)

*دیوید بکام تعویض میشه(تعجب وحشتناک)!!! و یک صحنه عجییییب.بکام مثل بچه اول دبستانی!داره گریه میکنه (خنده) !

 *به نظر میرسه که کار به ضربات پنارتی!!! بکشه !

*هوگو ویانا پشت توپ ایستاده....و تووووووووی دروازه.....نه...نه...توپ به تیر خورد و بیرون رفت !!!!!!!!!

*۱-هلدر پوستیگا پنالتی چهارم رو باید بزنه...با پای راست خواهد زد....حرکت میکنه...با پای چپ و تویییییی دروازه !!!

*۲-جمی کرگر باید ضربه پنالتی خودش رو تکرار کنه.میره که با پای چپ به توپ ضربه بزنه....حرکت میکنه....با پای راست میزنه و مییییییییگیییییییییییره ریکاردو !!!

 p.s.تا اونجایی که من فهمیدم،گزارشگرای رادیو باید طوری گزارش کنن که شنونده کاملا متوجه شه توپ الآن کجای زمینه.شنونده باید به کمک گزارشگر بتونه هر حرکت بازیکن رو تجسم و تو ذهنش شبیه سازی کنه.به همین دلیل هم هست که معمولا گزارشگرا سعی میکنن موقعیت جغرافیایی توپ و بازیکن رو در هر لحظه اعلام کنن و الحق و الانصاف که گزارشگری رادیو کار سختیه.ولی این دو تا گزارشگر حتی دست چپ و راستشونو نمیشناختن !

*آخرین ضربه پرتغال رو کریس رونالدو خواهد زد...اگر این ضربه گل بشه پرتغال به جمع چهار تیم میره...دل تو دل هیچکس نیست...رونالدو توپ رو میبوسه...حرکت میکنه...بزن دیییییییگه !!! و توووووووووووووووووووووووووی دروازه...!

فرانسه-برزیل:

گزارشگرای این بازی با بازی قبل فرق داشتن.منم که به شدت خسته بودم کنار رادیو چرت میزدم و با صدای داد و فریاد گزارشگرا از خواب می‌پریدم.هر از چند گاهی هم در همون حالت چرت به امر خطیر sms پراکنی! می‌پرداختم و همینجا از دوستانی که sms های منو در اون موقعیت دریافت کردن و اشتباهات لپی احتمالیش رو به بی‌سوادیشون نفهمیدن یا به بزرگواریشون بخشیدن عذرخواهی میکنم!! به دلیل خستگی زیادم،درست به گزارش توجه نکردم فقط یکی از گزارشگرا جای سوختگی روی صورت فرانک ریبری رو با خون!! اشتباه گرفته بود و عجیب اصرار داشت که ریبری جهت مداوا از زمین بره بیرون !!!!

 به هر حال...برزیل هم از جام کنار رفت.این جام تو اروپا می‌مونه و از این بابت واقعا خوشحالم.برزیل یه مجموعه از بازیکنایی بود که ستاره‌های باشگاهشون بودن.بازیکنایی که تمام هنرشون به حرکات نمایشی تو تبلیغ برای Nike محدود میشد.بازیکنای مغروری که از اول جام به فکر جشن قهرمانی بودن.برزیل البته یه مربی هم داشت.مربی که با این همه ستاره هجومی دفاع میکرد.مربی که بازی‌های ضعیف تیمش جلوی کرواسی،استرالیا،ژاپن و غنا پشت نتیجه‌های خوبی که گرفت مخفی موند.مربی که حتی یه بازی دوستانه خوب برای برزیل ترتیب نداد چون فکر میکرد تیمش احتیاجی به این بازی‌ها نداره.برزیل تعداد زیادی هوادار هم داشت.همون هوادارایی که بعد از حذف آرژانتین آهنگ معروف "Don't cry for me Argentina" مدونا رو تو خیابونای فرانکفورت میخوندن و اونقدر مغرور بودن که موقع خوندن اون آهنگ باورشون نمیشد تیم پرامید اونها هم نمیتونه از حیثیت آمریکای جنوبی دفاع کنه.

p.s. من عاشق شکستن کلیشه‌هام و بودن برزیل در فینال،خسته کننده‌ترین کلیشه ممکنه.

 hats off for the Frenches

امروز رو هیچوقت فراموش نمیکنم !